Ümraniye elektrikçi

Ümraniye elektrikçi olan firmamız sizlere daha fazla hizmet verebilmek için çalışmalarını genişletmeye devam ediyor… Bizler hem Ümraniye elektrikçi olarak hem de Ümraniye ilçerinin semtlerinin elektrikçisi olarak hizmet veriyoruz.

Bizi Ümraniye Atakent elektrikçi olarak, Ümraniye çakmak elektrikçi ve Ümraniye armağanevler elektrikçi olarak bulmanız mümkündür. Çünkü bizler daha önce bu semtler de elektrik tesisat hizmetleri verdik. Aynı zaman da Ümraniye sondurak elektrikçi, Ümraniye çarşı elektrikçi ve Ümraniye esenkent elektrikçi olarak hizmetler götürdük müşterilerimize. Ümraniye’deki elektrikçiler arasında ilçemiz de en müşterilerine en kaliteli hizmeti götüren elektrikçi firmaları arasında yine elektrikciabi’dir.

Ümraniye Atakent elektrikçi olarak semtimiz de, daha önce görüntülü diafon sistemleri ve kamera sistemleri montajı gerçekleştirdik. Onun dışında yine Ümraniye çakmak da bir çok müşterimizin elektrik arızasını giderdik.

Bizim Ümraniye ve çevresinde verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyle; elektrik tesisatı, desant, kablolama, kamera sistemleri, uydu sistemleri, merkezi uydu sistemleri, ses sistemleri, aydınlatma sistemleri, avize montajı, yangın sistemleri, sayaç panoları, kablo taşıyıcı tavalar, sigorta arızası, kaçak akım arızaları gibi bir çok hizmet, yenileme montaj ve tamirat tadilat işleri, ayrıca aydınlatma dekorasyon, yani asma tavanlarınız için şerit led ve led spot aydınlatma gibi bir çok hizmetler.

Ümraniye elektrikçi hizmet anlayışı…

Her zaman insanların en ihtiyaç duğduğu zaman da müşterilerimizin hizmetin de olduk. Ve asla bundan taviz vermedik. Bizler artık amatörlüğü geride bıraktık. Bu yüzden her yerde profesyonel hizmet verdiğimizi görmüşsünüzdür. Bu sadece sözle sabit değildir.

Elektrik hizmetleri konusun da en ciddi sorunlar aslında ustaların amatörce davranmasından kaynaklı çıkıyor. Bizde elektrikciabi olarak bunu farkettiğimiz için, eski usul çalışmaları kenara atıp, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye başladık.

Geçmişten bugüne bütün insanlık gerçekten de profesyonel çalışan insanlara her zaman gıpta etmiştir. Yani bir fiat marka araç ile bmw marka araç gibi. İki de araba ikisi de gidiyor, ancak biri diğerinden daha üstün teknolojiye sahip. Bunu hepimiz kabul ediyoruz.

O yüzden bizi tercih eden insanlar da yukarıda verdiğim örnekte olduğu gibi profesyonel bir hizmet için bizi tercih ediyorlar. Yoksa her semtte onlarca elektrikçi olduğunu herkes biliyor. Ancak bu elektrikçilerin kimi sadece lamba değiştirmek, priz değiştirmekle meşgulken, biz mesleğimizin her dalında hizmet veriyoruz. Bu da bizim profesyonel olduğumuzun bir parçasıdır.

Son olarak sizlere verdiğimiz hizmetler konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

elektrikciabi.com – Evinizin Mimarı!
atakoyelektrikci.elektrikciabi.com – Yenilikçi & Profesyonel Hizmet!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Ümraniye elektrikçi, 7/24 arıza hizmeti sunuyor
elektrik bakım onarım
Ümraniye elektrikçi, diafon sistemleri konusunda oldukça uzman kadroya sahip
Diafon Sistemleri
Uydu sistemleri
Kamera Kurulumu
Yangın Sistemleri
Kesintisiz elektrik hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir