Sizden gelen sorular

Sizden gelen soruları yine sizler için bazılarını aşağıda yanıtlamaya çalıştık. Eğer yeni bir müşterimiz iseniz okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlaka içerisinde sizinde merak edipte yanıt aradığınız sorular vardır. Sabır gösterip okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz…

Soru: Hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Cevap: Elektrik mesleğinin kapsamına giren bütün hizmetleri veriyoruz.

Soru: Sitenizde 7/24 hizmet verdiğiniz yazıyor, gerçekten her saat hizmet veriyor musunuz?
Cevap: Aciliyet gerektiren durumlar da asla saat takıntımız yoktur.

Soru: Sizi arıza için aradığımda kaç dakika içinde bana dönüş yapabilirsiniz?
Cevap: Eğer o an için bitirmemiz gereken bir iş yoksa özellikle arıza gibi önemli bir unsur, 30 dakika içinde mutlaka dönüş yapıyoruz.

Soru: Sadece arıza hizmetleri mi veriyorsunuz yoksa aynı zamanda malzeme teminatı da yapıyor musunuz?
Cevap: Elbette yapıyoruz. Müşterilerimizi mağdur edecek ve yoracak bütün engelleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Soru: Sitenizde İstanbul’un neredeyse bütün ilçeleri mevcut her yere hizmet veriyor musunuz?
Cevap: Sitemizde ismini gördüğünüz bütün ilçelere ve semtlere hizmet vermekteyiz.

Soru: elektrikciabi olarak sizi diğer elektrik firmalarından farklı kılan nedir?
Cevap: Normal şartlarda bu sorunun cevabı oldukça uzun, bir kaç örnekle bunu özetlemek yeterli olur sanırım; Bizler, yaptığımız her işi 2 yıl garanti kapsamı içerisinde yapıyoruz. 2 yıl içerisinde oluşabilecek herhangi bir arıza durumu ekibimiz tarafından tespit edilir ve giderilir.

Sayı sınırımız yoktur. 10 defa da gideriz 100 defa da. Ve asla sizin ağzınızdan “verilen para helal olsun” sözünü duymadan işimizi terk etmeyiz. Sonuçlar bizi haksız çıkarsa da… yani hata bizden kaynaklı olsa da olmasa da. Diğer bir örnek ise; Biz işimizi kaliteli yaparak sadece müşteriyi memnun ettiğimizi düşünen bir ekip değiliz, bu yanlış bir saplantıdır. Elbette kalite iş yapmak müşteriyi memnun etmek demektir ama, aynı zaman da bu bizi de memnun eden bir sonuçtur. Çünkü kaliteli bir firmayı herkes her zaman tercih etmek ister, ancak ucuz iş yapan firmayı bir kez tercih eder. İşte bu yüzden biz farklı olduğumuzu veya farklı çalıştığımızı söylüyoruz.

Sizden Gelen Sorular’ın Genel Özeti

Bizler her zaman, işlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iyi bir plan yapar ve ona gore uygulama yaparız. Zaman meselesi, malzeme temini, nerelere hizmet verdiğimiz ve diğer konular, biz kendimizi insanlara profesyonel olarak tanıtıyoruz. Burdan şunu anlayabilirsiniz. Biz yaptığımız her işi ehli olarak, zamanlayarak ve hesap ederek planlı bir şekilde yaparız. Çünkü plansız yapılan bir işte, her zaman normal vaktin üzerinde bir vakit almış ve gereksiz yere insanların mağduriyeti arttırılmıştır. Bunu önlemek için de mutlaka plan ve proğram bizim çalışmalarımızın öncüsü olmuştur.

elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

“Sizden gelen sorular” için 6 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir