Şişli elektrikçi

Şişli elektrikçi olarak hizmet veren firmamız sizlere daha fazla hizmet verebilmek için çalışmalarını genişletmeye devam ediyor… Bizler hem Şişli elektrikçi olarak hemde bölgesel elektrikçi olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca Şişli Bomonti elektrikçi ve Şişli Kurtuluş elektrikçi de diyebilirsiniz. Dijital ortam da sıkça sitemizin adına rastlamanız mümkün. Çünkü gün geçtikçe çalışmalarımız farklı bölgelere ulaşıyor. Şişli elektrikçi olarak Şişli ve bölgesinde hizmet verdiğimiz elektrik arızasına çözüm bulduğumuz veya Şişli’ye yakın semtlerde oturan diğer müşterilerimize bir çok hizmetler sunduk. elektrikciabi ekibi arıza servis konusunda oldukça hassastır. Kimsenin elektriksiz kalmasını istemediğimiz için sizlere hızlı bir hizmet sunuyoruz… Bu hızlı hizmetin içinde başka neler var diye mi düşünüyorsunuz? Kalite var, uygun fiyat var her şeyden önemlisi güven var. Güven her işin başında gelir ve her iş güvenle başlar. Bizde Şişli elektrikçi olarak siz değerli müşterilerimize işten önce güven vermeyi amaçlıyoruz…

Şişli Fulya elektrikçi ve Şişli Osmanbey elektrikçi olarak da tanıdığınız bizler, mesleğimizde her zaman ön plana çıkmayı başarmış bir firmayız.
İnsanlara yıllardır hizmet götürüyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Gerek malzeme kalitesi gerekse işçiliğin her zaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Biz bu işten ekmek yiyoruz. Elbette işimizi iyi yapmak zorundayız çünkü bizim düşüncemiz müşterilerimize bir kere hizmet etmek değil her zaman hizmet vermek ve sürekliliği sağlamaktır. Bunun içinde Şişli merkez mahallesi elektrikçi olarak hizmetlerimizi A kalite sunmaya devam ediyoruz ve edeceğizde.
Biz bu işi her gün yapıyoruz, bize bugünlük değil her zaman bizi tercih edecek müşteriye ihtiyacımız var. Bunun da yolu işimizi temiz tertipli ve düzenli yapmaktan geçiyor.

Elektrik farklı yelpazeleri, dalları olan bir meslektir. Bizde kurduğumuz ekibimizi buna göre dizayn ettik. Mesleğimizde bulunan birbirinden farklı dalları tek bir noktada topladık ve Şişli’de bulunan siz değerli müşterilerimize fırsat olarak sunuyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Şişli’deki ve diğer semt ve bölgelerde ki siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizleri onurlandırır. Evinizde herhangi bir elektrik arızası oluştuğunda endişe etmenize gerek yok… Hemen bizi arayın ve mobil ustalarımız kısa sürede size dönüş sağlayıp gerekli işlemleri uygulayarak sorunlarınızı çözüme kavuştursunlar. Biz sizler için varız 7/24 hizmet veriyoruz. Biz sabit çalışmıyoruz bu da bizi size daha hızlı hizmet götürme olanağı sağlıyor.

Şişli elektrikçi olarak hizmetlerimizin devamı…

Şişli’de ikamet eden müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden biri de dekorasyon işleri. Aydınlatma dekorasyonu, dekor avizeler, led ve spot gibi. Teknoloji sürekli gelişiyor elbette bizlerde sürekli olarak takip ediyoruz. Çünkü bizim amaçlarımızdan biri sizlere hızlı hizmet bunun imkanlarını oluşturmakta teknolojiye adapte olmak ve kullanmaktan geçiyor. Gün geçtikçe yeni aletler çıkıyor ve bizde bu tip aletleri sizlere hızlı hizmet vermek amacıyla kullanıyoruz. Veya mesleğimiz içerisinde ki envarterler sürekli değişiyor güncelleniyor veya yeni yeni ürünler icad oluyor. Bu da bizi ister istemez teknolojiyle haşır neşir olmaya itiyor… Son olarak sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetleden bazılarını listeledik. Umarız işinizi kolaylaştırır…
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Kesintisiz elektrik hizmeti
elektrik bakım onarım
Elektrik Arızası
Anahtar priz arızası
Uydu sistemleri
Yangın Sistemleri
Diafon Sistemleri
Kamera Kurulumu

“Şişli elektrikçi” için 4 yanıt

  1. Öncelikle Ömer ustaya mütevaziliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Bize karşı gerçekten çok sabır gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir