Hakkımızda

Hakkımızda; elektrikciabi.com sitesinin sahibi olarak ben bu mesleğe yıllarımı verdim. Aile’den gelen bir silsile haline geldi. Ailem de bir çok kişi bu meslekte yıllarca insanlara hizmet verdiler ve hala da vermekteler. Ben de ailem de bu kadar insanla aynı mesleği paylaşmanın aslında benim için bulunmaz bir nimet olduğunun farkına vardım ve bu işi birlikte yürütmeye Ekip olmaya karar verdik. Hepimizin mesleği elektrik, ancak dallarımız farklı, kimimiz zayıf akım, kimimiz pano monitörü, kimimiz tesisat, kimimiz ise alt yapı işlerinde profesyonel. Ve sonuç olarak aynı meslek içerisinde bulunan bu dalları bir araya getirip bir çatı altında toplamayı başardık. O yüzden her yazımızın altında bizim bir ekip olduğumuzu kendimizle birlikte siz değerli müşterilerimize de hatırlatıyoruz. Kısacası bizim hakkımızda sizlere bazı bilgiler verdik. elektrikle ilgili bir sorununuz olduğunda hiç tereddüt etmeden elektrikciabi ekibi ile iletişime geçebilir ve sorunlarınıza profesyonel bir deneyimle çözüm bulabilirsiniz.

Biz semt elektrikçisi değiliz, zaten çalışmalarımız da asla bu yönde olmadı. Biz bölgesel çalışıyoruz. Bunu her yerde söylüyoruz farkındayız. Ancak bazı müsterilerimiz, özellikle bizi henüz tanımayan müşterilerimiz bizi herhangi bir semtteki elektrikçi olarak biliyor. Biz İstanbul içerisinde bulunan bir çok ilçe ve semtte hizmet vermekteyiz. Ve her geçen günde hizmetlerimizi ve hizmet bölgelerimizi genişletiyoruz. Bizim hakkımızda daha detaylı veya hangi hizmetleri verdiğimizi bilmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bizler her zaman müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz. Buda planlı proğramlı çalışmayı gerektiriyor. Elimizden geldiğince buna özen gösteriyor ve hem müşterilerimizi memnun ediyor aslında hemde kendimiz motive oluyoruz. Planlı iş yapmak her zaman kazanmaktır. Ya başında bırakırsın yada başında plan yapar başlarsın. İkisi de bir plandır aslında.

Plansız yapılan her iş Yanlış sonuçla karşılaşmaya mahkumdur. Elektrik mesleği de malesef hatalı veya yanlış sonucu kabul etmeyecek bir meslektir. Bu yüzden sizlere daha güvenilir hizmet vermenin yolu plan ve proğram yapmaktan geçer. Yazımı okudğunuz için teşekkür ederim. Eğer isterseniz buradan hizmet bölgelerimiz sayfamıza ulaşabilirsiniz.

elektrikciabi.com ekibi