Görüntülü Diafonlar

Görüntülü diafonlar; İnsanların yaşam alanında hem güvenliği sağlamak hem de yaşamı kolaylaştırmak için kullanılan bir üründür. Genel olarak evlerde tercih edilir. Kullanımı kolaydır, tek tuşla görüntü alabilir ve yine tek tuşla belki sizden 30 40 metre uzaktaki bir kapıya 12 volt elektrik yardımı açmak için müdahale edebilirsiniz. Elbette görüntülü diafon haricinde diğer diafon sistemlerinde de kapı açma modülü vardır.

Ancak görüntülüdeki tek fonksiyon bu değildir bu sadece bir tanesidir. Görüntülü diafonlar genelde çift zillidir. Yani dışardan basıldığında farklı çalar, daire önünden basıldığında ise farklı bir zil sesi ile çalar. Güzel bir özellik öyle değil mi? Bununla birlikte görüntülü diafonlar da isterse kapı çaldığında isterseniz kendiniz de daire içinde ki şubenizden tek tuşla görüntüyü açabilirsiniz ve kapı önünde kim var kim yok görebilirsiniz. aynı zaman da ses özelliği de olan bu diafonlar sayesinde insanların yaşam standartları gerçekten daha da pratik hale geliyor.

Görüntülü diafonlar nasıl çalışır?

Görüntülü diafonlar, Dt8 dediğimiz halk arasında ise diafon kablosu olarak bilinen ismi gibi içerisinde 8 telli bir kablo ile çalışır. Bu kablo sayesinde tek bir hat üzerinden ortalama olarak 40 50 daireyi çalıştıabilirsiniz. Ancak bazı yerler de yine de direnç ve video yükselticiye ihtiyaç olabilir.

Görüntülü diafonların bir diğer özelliği ise, eğer dışardaki paneliniz dijital ise şifreli kapı açma özelliğidir. Dışarda ki panelinizden belirlenen şifreyi girdiğiniz de otamatik devreye girecek ve kapınız açılacaktır. Sizce de oldukça pratik değil mi? Anaharla açma derdi yok, anahtarı unuttum veya anahtarım yok gibi bir derdiniz yok.

Görüntülü diafonlar da farklı markalar bulmanız mümkün, ancak bizler elektrikciabi ekibi olarak müşterilerimize genel de Audio marka öneriyoruz. Nedeni ise hem %/100 türk malı olması, hemde servis ağının çok geniş olması. Yani örneğin; Binanız da Audio marka görüntülü diafon sisteminiz mevcut ve zamanla arıza yaptı. Audio’nun müşteri numarasını arayarak anında iletişim kurabilir ve çok kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Elbette Audio‘nun yanı sıra fiyat olarak daha uygun ürünler de bulmanız mümkün. Ancak bazı ürünler var ki ürünü aldıktan sonra karşınız da muhatap bulamayabilirsiniz ve verdiğiniz para da deyim yerindeyse çöp olabilir. Elektronik bir ürün olduğu için her zaman karşınızda muhatap bulabiliceğiniz bir firmanın ürününü tercih etmek size her zaman kazandıracaktır.

Eğer siz de görüntülü diafon taktırmaya karar verdiyseniz ve marka konusunda da bizimle hemfikirseniz en uygun fiyatlarımızı öğrenmek, bilgi almak ve hizmet almak için iletişim kurabilirsiniz. Yaptığımız bütün işlerimiz de 2 YIL ÜCRETSİZ GARANTİ servisimiz vardır. Hizmetinizi bizden paranızı helal edene kadar talep edebilirsiniz. Bundan kesinlikle şüpheniz olmasın. Bizim amacımız sadece hizmet edip para kazanmak değil, aynı zamanda yaptığımız hizmetlerden müşterilerimizi memnun etmek ve tekrar tekrar bizi tercih etmenizi sağlayacak şekilde bir hizmet sunmak.
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

Hizmet almak için arayınız: 0541 825 19 53

“Görüntülü Diafonlar” için 5 yanıt

  1. Hizmetleriniz gerçektenn çok iyi. bizim buralara kadar gelip sorunumuzu çözdünüz gerçekten hoşuma gitti

  2. normalde ben herkese güvenmem iş konusunda ancak ömer usta nasıl yaptı bilmiyorum güvenimi çok çabuk kazandı aldığı para helal olsun

  3. Ömer ustaya ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim gönül rahatlıgıyla tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir