Florya elektrikçi

Florya elektrikçi firmamız, Florya’daki siz değerli müşterilerimize 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunuyor. Florya elektrikçi, elektrik hizmetlerini, semtimizin bir çok mahallesin de icra etmiş ve müşterilerini memnun etmek için elinden gelenin her zaman fazlasını yapmıştır.

Bizim hizmetlerimiz, bu semtimizde genel ağırlıklı, avize montajları, elektrik arızaları, kamera montajı ve görüntülü diafon montajıdır.

Peki Florya semtinin yakınlarında nerelere hizmetler veriyoruz. Bunlardan da bahsedelim.

Örneğin biz, Florya şenlikköy elektrikçi olarak da hizmet vermekteyiz. Şenlikköy elektrikçi olarak da o semtte bir çok müşterimiz bulunmaktadır.

Özellikle Şenlikköy semtinde 7/24 elektrikçi Florya olarak hizmet verdik. Bizim çalışma prensiplerimiz diğer tanıdığınız bütün firmalardan farkldır. Bizler 7/24 elektrikçi ve florya acil elektrikçi olarak hizmet vermekteyiz. Bunun nedeni ise, genel de elektrik arızaları akşam vakitleri yada gece saatler de olur çoğu zaman. Sebebi ise akşam elektrik tesisatlarının bir nevi çalışma yoğunluklarından kaynaklıdır. Hatta, sizde bilirsiniz ki, genel de elektrikler akşamları gider. Çünkü elektriğin üzerindeki yük normal zamandan kat kat daha fazladır. Herkesin evde olduğu ve gelişen dünya teknolojisinde her bireyin odasında ayrı ayrı elektronik cihazların bulunması ve bunların bir arada aynı anda çalışması, zamanla elektrik arızaları oluşmasına sebebiyet verebiliyor.

Florya elektrikçi olarak çalışmalarımız…

Tabii önemli olan arızaların oluşması değil, gece geç saatte elektrikçi bulmak. İşte tam bu sırada Florya’da elektrikçi olan bizler devreye giriyor ve nöbetçi elektrikçi Florya olarak hizmet veriyoruz.

Bizim en önemli prensibimiz ve müşterilerimiz üzerinde etki bırakan çalışma şekli, müşterilerimize verdiğimiz hizmetler de 2 yıl ücretsiz servis garantisi veriyor olmamız. İşte bu insanlar için bize güvenmenin, iş teslim etmenin en önemli faktörüdür.

Her konuda güven. İşi teslim etme konusunda, yapacağımıza inanma konusunda vs. biz müşterilerimizin kafasında kesinlikle güvene dair bir şüphe bırakmıyoruz.

Bununla birlikte bizim en çok hassas olduğumuz konu, müşterilerimizin de hoşuna giden bir konu var. Günün her saati hizmet veriyor olmak.

Üstelik bunu da profesyonel bir şekilde yapmak. Yani bizi müşteri aradığında adres bilgilerini verdiğin de özellikle elektrik arızası için aramış olan müşterilerimize kesinlikle tavizsiz 30 dakika içerisinde hizmet yerine ulaşmış ve genel elektrik arızalarında da yine 30 dakika içerisinde hizmetimizi tamamlamış oluyoruz. Yani bir müşteriyi toplam da 1 saat kadarlık bir bekleme sonrası tekrar aydınlık bir zamana çıkarıyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

Peki bunu nasıl yapıyoruz? Bizim, elektrikciabi olarak, özellikle arıza çözümü için ekibimiz oldukça profesyoneldir. Tabii bununla yeterli değil. Elektrikciabi olarak personellerimize, sizlerin hizmetlerinde kullanması için verdiğimiz bazı elektronik arıza bulma cihazlarımız mevcut. Bu cihazlar olmadan, 2 saat kadar sürebilecek bir arızayı, 30 dakikaya kadar indirmemiz mümkün.

Bu da bizim müşterilerimizin bizi en çok tercih ettiği çalışma prensiplerimizden biridir.

Son olarak verdiğimiz hizmetlerle ilgili kısaca bilgi öğrenmek isterseniz, buradan verilen hizmetler kotegorimize ulaşabilirsiniz.

elektrikciabi.comEvinizin Mimarı!
atakoyelektrikci.elektrikciabi.comYenilikçi & Profesyonel Hizmet!

“Florya elektrikçi” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir