Verilen Hizmetler

Verilen hizmetler ; Sizlere kolaylık olsun diye hizmetlerimizi sizler için bu listede paylaştık. Amacımız müşterilerimizin bizim hangi elektrik dallarında hizmet verdiğimizi vakit kaybetmeden öğrenmesidir. Bunun için aşağıda bir liste hazırladık ancak bundan çok daha fazlasının hizmetini verdiğimizi şimdiden sizlere söylemek isteriz. Bazen müşterilerimiz soruyor, verilen hizmetler sadece bu yazılanlar mı diye? Hayır. Bu liste sadece hizmet verdiğimiz kategoriler aslında.

Yani bu kategorilerde bir hizmet arıyorsanız sitemizde bulunan kategorilerin bütün alt kategorisinde de hizmet veriyoruz düşünmeden bizleri ayabilirsiniz.

Verilen hizmetler kategorisi

Verilen hizmetler kategorimizi inceleyip ardından 7/24 arayabilirsiniz. Yada Whatsapp üzerinden mesaj da gönderebilirsiniz. Bize kısaca sorununuzu bildirin ve arkanıza yaslanıp sadece bizi bekleyin kısa sürede arızanızın nasıl çözüldüğünü kendi gözlerinizle görün. İddia değil ispat.

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

Kamera Kurulumu

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

Uydu sistemleri

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama) Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

Kesintisiz elektrik hizmeti
Anahtar priz arızası

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

Yangın Sistemleri

Bazı semt ve mahalleler

 • Beşiktaş arnavutköy elektrikçi
 • Beşiktaş çarşı elektrikçi
 • Beşiktaş dikilitaş elektrikçi
 • Beşiktaş abbasağa elektrikçi
 • Beşiktaş türkali elektrikçi
 • Nöbetçi elektrikçi İstanbul Beşiktaş
 • Maltepe zümrütevler elektrikçi
 • Maltepe fındıklı elektrikçi
 • Maltepede elektrikçi
 • Maltepe cevizli elektrikçi
 • Maltepe esenkent elektrikçi
 • Maltepe bağlarbaşı elektrikçi
 • Maltepe girne mahallesi elektrikçi
 • Maltepe küçükyalı elektrikçi
 • Eyüp topçular elektrikçi
 • Eyüp yeşilpınar elektrikçi
 • Eyüp’te elektrikçi
 • Eyüp sultan elektrikçi
 • Eyüp düğmeciler elektrikçi
 • İstanbul eyüp elektrikçi
 • Nöbetçi elektrikçi eyüp
 • En yakın elektrikçi
 • Kağıthane merkez elektrikçi
 • Kağıthane merkez mahallesi elektrikçi
 • Kağıthane gültepe elektrikçi
 • Kağıthane’de elektrikçi
 • Kağıthane hamidiye mahallesi elektrikçi
 • Kağıthane 7/24 elektrikçi
 • İstanbul kağıthane elektrikçi
 • Nöbetçi elektrikçi İstanbul kağıthane
 • Nöbetçi elektrikçi Kağıthane

Maltepe elektrikçi

Maltepe elektrikçi; Sizlere, elektrikçi hizmetlerini en üst seviye de veren bir elektrik firmasıdır. Bizler Maltepe’nin her semtinde hizmet vermekteyiz. Elektrik arızanız mı var? Arayın, elektrikciabi ekibi sizlere hızlı hizmet sunumuyla arızalarınızı gidersin. Ayrıca bizler Maltepe elektrikçi olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Özellikle elektrik arıza konusunda çok titiz davranıyoruz. 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamızın Maltepe elektrikçi olarak hizmet veriyor olması, Maltepe ilçemizin her semtine hizmet veriyor olmasıdır. Bizi aynı zaman da Maltepe zümrütevler elektrikçi, Maltepe fındıklı elektrikçi, Maltepe bağlarbaşı elektrikçi, Maltepe cevizli elektrikçi ve Maltepe esenkent elektrikçi olarak da tanıyabilirsiniz. Aşağıda bu semtlerimizden de bahsedeceğiz. Örneğin; Zümrütevler elektrikçi, fındıklı elektrikçi, cevizli elektrikçi ve esenkent elektrikçi gibi. Bu ismini saydığımız bütün semt ve mahallelerde hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Aşağıda hizmet verdiğimiz bazı semtlerimizi görebilirsiniz.

Zümrütevler elektrikçi

Maltepe zümrütevler elektrikçi dendiği zaman elektrikciabi ekibi akla gelir. Zümrütevler elektrikçi olarak bizler daha önce semtimiz de bir çok elektrik arıza servisine gittik. Aynı zaman da merkezi uydu sistemleri kurduk. Tabii bununla da sınırlı değil, müşterilerimizin network internet arıza veya bağlantıları olduğu zaman da maltepe zümrütevler elektrikçi olarak bize ulaşırlar. Maltepe zümrütevler elektrikçi, kamera sistemleri ve diğer uydu ve internet data hizmetleri konusun da o bölgede oldukça yoğun hizmet vermiştir.

Maltepe fındıklı elektrikçi

Maltepe fındıklı elektrikçi; genel ağırlıklı olarak dekorasyon işleri yaptığımız fındıklı mahallesi, bir çok müşterimize hizmet ettiğimiz semtlerimizden. Bizler elektrikciabi olarak, hizmet verdiğimiz her semtte o semtin insanları tarafından kendi mahalle veya semtlerinin isimleriyle anılırız. Bu bizim için bir sorun değil aksine bizi mutlu ediyor. Biz insanları hizmetlerimizle memnun etmek için böyle bir platform kurduk. Daha eskiden de insanlar bizi elektrikçi diye tanıyorlardı… hatta bazı amcalar teyzeler ceryancı diye bile kaydetmiştir. :)) Maltepe fındıklı elektrikçi her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermiştir. Biz müşterilerimizin özellikle elektrik hizmeti alırken, bizim işimize ne kadar önem verdiğimizi bilmesini isteriz.

Maltepe bağlarbaşı elektrikçi

Maltepe bağlarbaşı elektrikçi, Maltepe bağlarbaşı mahallesi elektrikçi! alıştık artık biz. :)) elektrik hizmetleri verirken en çok dikkat ettiğimiz şey insanlara karşı saygıdır. Her konuda. İnsaların işlerini yaparken, biz her ne kadar usta da olsak mutlaka müşterilerimize danışıyor ve onların istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Zaten bizim elektrikciabi olarak hizmet vermemizin en büyük gayesi de insanların aslında hakettiği hizmeti alamamış olmasıdır. İnsanlar para veriyor ancak karşılığını alamıyor. Biz bu durumu değiştirmek için, insanlara güvenilir hizmet vermek için bu platformu kurduk ve insanların bize bu site üzerinden kolayca ulaşmasını sağlamak amacımız.

Asla insanlara, yapamayacağımız işin içine girerek insanları mağdur etmiyoruz!

Yapılan her işe minimum 2 yıl garanti veriyoruz. Paranın kolay kazanılmadığını en az sizin kadar bizde biliyor, ve önce kendimizi insanların yerine koyarak hareket ediyoruz.

Kullanılan malzemeler, gerek alt yapı malzemelerimiz gerekse montaj ürünlerimiz olsun hepsi dünya standartlarına uygun, elektrik piyasasında kabul görmüş yada toplumumuzun bildiği ve kalitesinden emin olduğu malzemeler ve markalar tercih ediyoruz.

Biz işi alırken sizinle ne anlaşmış isek ve teslim edilmesi gereken hangi gün ise o gün işimizi bitiriyor ve kimseyi mağdur etmiyoruz.

Asla para kazanmayı ilk planda tutmuyoruz! Bizim amacımız para kazanmaktan ziyade toplumumuza, insanlarımıza ve genel olarak siz değerli müşterilerimize öncelik olarak “güven” kalitesi içerisinde hizmet etmeyi ön plan da tutuyoruz.

Bu arada plan demişken, biz bir işe başlarken mutlaka plan ve proğram çerçevesinde iş başlarız. Çünkü plansız yapılan her işin gereksiz zaman kaybından başka bi işe yaramadığını biliyoruz.

elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER KATEGORİSİ

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

elektrik bakım onarım
Elektrik Arızası
Uydu sistemleri
Kamera Kurulumu
Yangın Sistemleri
Diafon Sistemleri