Esenyurt elektrikçi

Esenyurt elektrikçi olarak hizmet veren firmamız sizlere daha fazla hizmet verebilmek için çalışmalarını genişletmeye devam ediyor… Bizler hem Esenyurtun elektrikçisi olarak hemde bölgesel elektrikçi olarak hizmet veriyoruz. Dijital ortam da sıkça sitemizin adına rastlamanız mümkün. Çünkü gün geçtikçe çalışmalarımız farklı bölgelere ulaşıyor. Esenyurt ve bölgesinde hizmet verdiğimiz elekrik arızasına çözüm bulduğumuz veya Esenyurta yakın semtlerde oturan diğer müşterilerimize bir çok hizmetler sunduk.

Esenyurt kıraç elektrikçi

Elektrikciabi ekibi Esenyurt kıraç elektrikçi olarak da hizmet veriyor. Elektrik arızalarınızın bir numaralı düşmanı Esenyurt kıraç elektrikçi olarak bizleriz. Elektrik tesisatları, uydu sistemleri, kamera sistemleri, internet arızaları, internet hattı bulma, avize montajı, led spot montajı gibi bir çok hizmetler vermekteyiz.

Tabela elektrikçi

Esenyurt tabela elektrikçi, sizler için elektrik hizmetlerinin en önde gelen elektrik firmalarından. Biz her türlü elektrik arızalarını çözebilecek teçhizata sahibiz. Ayrıca sadece elektrik arızaları değil, elektrikle ilgili aklınıza ne gelirse… her türlü elektrik işleriniz için bizleri yani Esenyurt tabela elektrikçi olan elektrikciabi ekibini arayabilirsiniz.

Esenyurt Talatpaşa elektrikçi

Esenyurt talatpaşa elektrikçi, avize montajlarında ve diğer dekorasyo aydınlatma işlerinizin mimarıdır. Her türlü aydınlatma işleriniz ve kablo çekme, hat bağlama, internet hattı bulma ve bağlama, tv montajı, tv kablosu çekme gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Esenyurt talatpaşa elektrikçi olarak yıllardır bu meslekte insanlara hizmet vermiş ve bu meslekte geçmişi uzun bir elektrikçidir. hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz. Hemde 7/24 elektrikçi olarak.

Elektrik farklı yelpazeleri, dalları olan bir meslektir. Bizde kurduğumuz ekibimizi buna göre dizayn ettik. Mesleğimizde bulunan birbirinden farklı dalları tek bir noktada topladık ve Esenyurt’da bulunan siz değerli müşterilerimize fırsat olarak sunuyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Esenyurt’daki ve diğer semt ve bölgelerde ki siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizleri onurlandırır. Evinizde herhangi bir elektrik arızası oluştuğunda endişe etmenize gerek yok… Hemen bizi arayın ve mobil ustalarımız kısa sürede size dönüş sağlayıp gerekli işlemleri uygulayarak sorunlarınızı çözüme kavuştursunlar. Biz sizler için varız 7/24 hizmet veriyoruz. Biz sabit çalışmıyoruz bu da bizi size daha hızlı hizmet götürme olanağı sağlıyor.

Esenyurt nöbetçi elektrikçi olarak hizmetlerimiz

Esenyurt’da ikamet eden müşterilerimize Esenyurt nöbetçi elektrikçi olarak verdiğimiz hizmetlerimizden biri de dekorasyon işleri. Aydınlatma dekorasyonu, dekor avizeler, led ve spot gibi. Teknoloji sürekli gelişiyor elbette bizlerde sürekli olarak takip ediyoruz. Çünkü bizim amaçlarımızdan biri sizlere hızlı hizmet bunun imkanlarını oluşturmakta teknolojiye adapte olmak ve kullanmaktan geçiyor. Gün geçtikçe yeni aletler çıkıyor ve bizde bu tip aletleri sizlere hızlı hizmet vermek amacıyla kullanıyoruz. Veya mesleğimiz içerisinde ki envarterler sürekli değişiyor güncelleniyor veya yeni yeni ürünler icad oluyor. Bu da bizi ister istemez teknolojiyle haşır neşir olmaya itiyor… Son olarak sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetleden bazılarını listeledik. Umarız işinizi kolaylaştırır…

Esenyurt mehterçeşme elektrikçi

Esenyurt mehterçeşme elektrikçi, genelde dekorasyon işleri hizmeti verir. Ancak diğer elektrik hizmetlerimizde de hız kesmeden devam ediyoruz. İnşaat projelerinde ve iş yeri ve daire dekorasyon işlerinizde mutlaka bizimle irtibat kurun ve uygun fiyatlarımızı öğrenmeden işinizi vermeyin.

Biz müşterilerimize daima hizmet verirken plan ve proğram çerçevesinde hizmet veririz. Bu bizim için büyük bir kazanç. Kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimiz genelde bizi tercih ederler. Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. İşte biz bu platformu bu yüzden kurduk. Artık insanlar “çin malı” usulü hizmet almaktan bıktılar. Bizleri farklı kılan nedir peki? elektrikciabi olarak her zaman müşteri beğenisini ön planda tutuyor ve yaptığımız işi önce kendimiz beğeniyoruz. Elbette bizi farklı kılan bu değil. Biz her yaptığımız işin arkasında duruyoruz. bütün işlerimize minimum 2 yıl garanti veriyoruz. 2 yıl içerisinde oluşabilicek en ufak bir hasar da dahi mutlaka kısa süre içinde ücretsiz servisimizle müdahale de bulunuyor ve sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Neden insanlar bizi tercih ediyor veya etmeli…

Bu gerçekten insanların bizi tercih etmesi için güzel bir sebep. Ancak yeterli değil. Başka neler var? İşten önce her zaman ahlaki değerlere önem veriyoruz, biz her ne kadar elektrikçi de olsak, yani halk arasında ceryancı da deniyor 🙂 asla insanlara karşı tavırlı veya konuşmasını bilmeyen, aksi, kaba ve işinin ehli olmayan insanları ekibimiz içerisinde barındırmıyoruz.

İnsan olarak herkes işten önce saygıyı hakeder. Biz bu meslekten yıllardır alın terimizle para kazanıyoruz. elimizden geldiği kadar insanların hakkına riayet gösteriyoruz. İşte bizi farklı kılan nokta da bu. Hiç kimseye yapamayacağımız bir iş için söz vermiyor ve insanları mağdur etmekten son derece kaçınıyoruz. Yazımız buraya kadardı. Vakit ayırıp okduğunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz…


elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Diafon Sistemleri
Uydu Sistemleri
Elektrik Arızaları
Elektrik Tesisatı
Yangın Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir