Büyükçekmece elektrikçi

Büyükçekmece elektrikçi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 7/24 elektrik arızaları, bakımı ve onarımı. Eskimiş tesisatlarınızı, anahtar prizlerinizi, avizelerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçin ve sorununuz profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturalım. 19 mayıs mahallesi’nde hizmet veren bir elektrikçi mi arıyorsunuz? elektrikciabi ekibi hizmetinizde! Atatürk mahallesine yakın elektrik ustası mı aradınız? Veya en yakın Avize montajı yapacak bir elektrikçi mi? Bizler yanınızdayız! Bir telefonla, doğru bir iletişimle sizlere çözüm sunuyoruz. Bahçelievler mahallesi’nde hali hazırda elektrik tesisatı hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz vardır. Ahmediye, Dizdariye, Çakmaklı, Celaliye ve Alkent 2000 mahallesinde elektrik hizmetlerimiz, diafon hizmetlerimiz, kamera sistemleri, audio görüntülü diafon sistemleri, pano bakımları ve dekorasyon hizmetlerimiz devam etmektedir. Ayrıca elektrik arızalarınız için 7/24 iletişime geçebilir, size en yakın mobil ustamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Büyükçekmece elektrikçi sizleri teknoloji ile buluşturuyor. Çünkü gelişen teknolojiyi bizim sırt arkası etmemiz mümkün değil mesleğimize de uymaz zaten. Büyükçekmece gibi bir ilçemiz de mutlaka insanlarımız teknik hizmet almak isteyecektir. Büyükçekmece elektrikçisi olarak bizler sadece müşterilerimize teknolojiyi sunmuyoruz aynı zamanda bizde teknolojiden faydalanıyoruz. Zaten sizlere hızlı hizmet verebilmemiz açısından düşünüldüğünde teknoloji olmazsa olmaz bir hal alıyor. Pratik el aletlerimiz, şarjlı aletlerimiz vs gibi sizlere hizmet için kullandığımız bu aletler birer teknoloji ürünüdür… Büyükçekmece elektrikçisi olan firmamız sizlerin yararına olabilecek şeyleri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor ve ona göre hizmet veriyor. Şuan ki dünya düzeni maalesef hantallığı kaldıramayacak kadar hızlı. Malum hepimiz aynı geminin içindeyiz ve buna ayak uydurmak durumundayız. Elektrikciabi ekibi olarak bizler de bunu sizlerin lehine fırsata çevirip hızlı hizmet verme araçları ile sizlere hizmet götürmeyi planladık ve uyguladık…

Büyükçekmece elektrikçi olarak hizmetlerimizin devamı…

Büyükçekmece elektrikçisi olarak siz değerli müşterilerimiz için aşağıda verdiğimiz bazı hizmetlerimizi listeledik elbette yapacaklarımız bunlarla sınırlı değil. Ancak fikir alma ve bilgi edinme amaçlıdır. Her türlü elektrik işiniz için elektrikciabi ekibi sizlere bir telefon uzaklıkta. Unutmayın biz sizler için, hizmet için varız. elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Elektrik Arızası
Yangın Sistemleri
Uydu sistemleri
Diafon Sistemleri
Kamera Kurulumu
Elektrik Tesisatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir