Beykoz elektrikçi

Beykoz elektrikçi olarak tanıdığınız ekibimiz hız kesmeden sizlere uygun fiyat garantisiyle elektrik hizmetlerini vermeye devam ediyor. Beykoz’daki müşterilerimiz bizlere güveniyor biz de onların bu güvenini sarsmamak için elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz… Beykoz’da bir elektrikçi mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Biz ilçemizde Beykoz elektrikçisi olarak bilinen ve hizmetlerimizi de bu isim adı altında veriyoruz. Bundan da bizde müşterilerimiz de oldukça memnun görünüyor. Çünkü günümüzde insanlar bir elektrikçiye ihtiyaç duyduklarında artık semt semt elektrikçi aramıyor. Yaşadığı bölgeye yakın kim varsa onu Google gibi arama motorları üzerinden bularak karşılıyor. Bu da bizi Beykoz’daki müşteri potansiyelini artırmak için Beykoz elektrikçi adını taşımaya itiyor. Ancak biz bundan memnunuz. Beykoz gibi güzel bir ilçe de elektrik hizmeti vermek hemde 7/24 elektrik hizmeti, bizleri oldukça memnun ediyor. Elbette bizde bu memnuniyetimizin karşılığında Beykoz’daki müşterilerimize hızlı ve güvenli alışveriş ortamı oluşturuyoruz.

Beykoz elektrikçi olarak hizmetlerimizin devamı…

Beykoz elektrikçisi nasıl çalışıyor sizlere bunlardan bahsedelim kısaca. Bizler sabit hizmet anlayışı içerisinde olan bir firma değiliz. Bölgesel hizmetlere ağırlık veriyoruz. İstanbul gibi büyükşehirlerde zaten sabit hizmet verme devri neredeyse bitti. Çünkü o kadar çok talep var ki sabit yerden hepsine yetişmek imkansız. Bizler elektrikciabi ekibi olarak bu taleplere hem cevap verebilmek hem de hızlı hizmet verebilmek adına mobil elektrik sitemizi kurduk. Ve tüm bölgelere ekip çıkarttık. Örneğin Beykoz’da ikamet ediyorsunuz ve elektrik tesisatı ile ilgili teklif mi almak istiyorsunuz? İşte tam burada Beykoz elektrikçisi olarak hizmet veren ekibimiz devreye giriyor. Eğer böyle bir teklif almak istiyorsanız Beykoz elektrikçisi olarak bizler sizlere bir telefon uzaklıktayız. Mesela şuan da Beykoz’un kavacık semtinde ekiplerimiz hizmet veriyorlar. Sizde hemen arayıp elektrik konusunda hizmet alabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bizler Beykoz’da 7/24 hizmet veriyoruz. Bu da bizleri

Beykoz elektrikçisi olmaya layık bir hale getiriyor. Son olarak sizler için aşağıda, verdiğimiz bazı hizmetleri sıraladık. Eğer bu ve buna benzer hizmetler almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz ne kadar hızlı hizmet verdiğimizin size ispatlı kanıtı olacaktır.
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Kesintisiz elektrik hizmeti
elektrik bakım onarım
Anahtar priz arızası
Uydu sistemleri
Diafon Sistemleri
Kamera Kurulumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir