Başakşehir elektrikçi

Başakşehir elektrikçi olarak bizler siz değerli müşterilerimize Başakşehir‘in bir çok semtinde hizmet vermeye devam ediyor ve sizlere daha kaliteli hizmet götürmek amacıyla çalışmalarını hızlandırmıştır. Başakşehir elektrikçisi olan ekibimiz Elektrik tesisatları, zil tesisatları, görüntülü diafon sistemleri, avize montajları, spot montajları, şerit led montajı, kablo çekme, klima beslemesi, sigorta bağlantısı ve arızası! Hangi hizmeti almak istiyorsanız elektrikciabi ile mümkün. Altınşehir mahallesi, Başak mahallesi, Başakşehir mahallesi, Kayabaşı mahallesi, İkitelli Osb ve Güvercin mahallesinde bir çok hizmetler verdik. Bizler Başakşehir elektrikçisi olarak ve Kayaşehir Elektrikçisi olarak sizlere hizmet götürmekten mutluluk duyarız. İkitelli elektrikçisi dendiği zaman akla ilk gelen isim elektrikciabi ekibi’dir. çünkü bizler sabit hizmet değil bölgesel hizmet veriyoruz.  Elektrik arızanız mı var? arayın elektrikciabi hemen gelsin. Avize montajı mı yaptırmak istiyorsunuz? elektrikciabi hemen yanınızda! Müşterilerimiz bize güveniyor ve bizde o güveni yitirmemek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz. Hızlı hizmet garantisi, kaliteli hizmet garantisi ve Güleryüz hepsi Başakşehir elektrikçisinde fazlasıyla var.

Başakşehir elektrikçi her şeyden önce müşteriye güven vermeyi amaçlayarak işe başlar. Önce plan yapar, sonrasında ise hızlı sonuca ulaşmak için işe odaklanır ve sonuca kavuşturur. Tabii bunlar teorik olarak anlattığımızda kulağa oldukça hoş geliyor ancak o kadar kolay değil. Bizler başakşehir elektrikçisi olmak için çok emek verdik, ve çok şükür emeğimizin karşılığını da alıyoruz. Ancak bunlar yukarıda bahsettiğimiz üç kelimeden ibaret değil. Sürekli olarak teknolojiyi takip ediyoruz, hem sizler için hem kendimiz için. Neden mi? Çünkü teknoloji insanların işini kolaylaştıran dev bir araçtır, hizmet alana da hitap ediyor hizmet verene de. Bizler sizlere hizmet vermek için, daha doğrusu hızlı hizmet verebilmek için teknolojik aletlere ihtiyaç duyarız bu sebeple de teknolojiyi süreki takip ediyoruz. Peki teknolojinin müşterilerimiz üzerinde ne tür etkileri var.

Başakşehir elektrikçi olarak hizmetlerimizin devamı…

Başakşehir elektrikçisi olarak bizler teknolojiyi sürekli takip ediyoruz ki müşterilerimizin bizlerden bazı yeni çıkmış teknolojik sistem talepleri bulunabiliyor. Mesela örnek vermek gerekirse “akıllı ev sistemleri” geçmişte böyle bir şey düşünülemez ancak şuan günümüz şartlarında var. İşte bu yüzden başakşehir elektrikçisi olarak bizlerde sizleri bu tür hizmetlerden mahrum etmemek için bunu yapıyoruz. Son olarak siz değerli müşterilerimiz için aşağıda, verdiğimiz hizmetlerden bazılarını liste haline getirdik. Eğer hizmetlerimiz sizler için uygunsa iletişime geçmeyi unutmayın…
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

elektrik bakım onarım
Kesintisiz elektrik hizmeti
Anahtar priz arızası
Yangın Sistemleri
Uydu sistemleri
Diafon Sistemleri

“Başakşehir elektrikçi” için 2 yanıt

  1. Hizmetleriniz gerçektenn çok iyi. bizim buralara kadar gelip sorunumuzu çözdünüz gerçekten hoşuma gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir