Bahçeşehir elektrikçi

Bahçeşehir elektrikçi olarak hizmetlerimiz İstanbul’un bir çok bölgesine ulaşmaktadır. Bahçeşehir elektrikçisi dendiğinde akla ilk gelen isim elektrikciabi.com ekibidir. Çünkü bahçeşehir elektrikçisi olarah hizmet veren elektrikciabi ekibi sizlere hem hızlı hem güvenli hemde uygun fiyat garantisi veriyor. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak istemez misiniz? Bahçeşehir bizim en iyi bildiğimiz ve çokça hizmet verdiğimiz bir semtimiz. Elektrik arızaları, diafon sistemleri, zil sistemlerı, uydu sistemleri, kamera sistemleri, ip kamera sistemleri, çanak montajı, yangın sistemleri, data internet sistemleri gibi bir çok hizmet veriyoruz Bu da bizi müşterilerimiz tarafından Bahçeşehir elektrikçisi olarak tanımaya olanak sağlıyor. Hizmetlerimiz asla sınırlı değildir. Verdiğimiz hizmetler 2 yıl boyunca garanti kapsamında eğer 2 yıl içinde verdiğimiz hizmette bir sorun oluşursa ekibimiz hiçbir ücret talep etmeksizin gelip gerekli işlemleri yapıp sorunu ortadan kaldırıyor.

Bahçeşehir Elektrikçisi Olarak Hizmetlerimizin Devamı…

Bizler bugünlere kolay gelmedik. İstanbul gibi metropol olan bir şehirde tüm bölgelere hitap etmek ve hizmet götürmek büyük emek istiyor maalesef… Tabii bizler de bu emeğimizin karşılığını müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde alıyoruz. Bahçeşehir elektrikçisi olmak ve insanlara hizmet götürmekte ayrı bir maharettir. Neticede semtimizin insanlarına elektrik mesleği konusunda geri çevirmeksizin hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetleri almanın pek çok yolu var ama bahçeşehir elektrikçisinden almakta ayrıcalıklı bir yoldur… avize mi taktırmak istiyorsunuz? Hemen arayın elektrikciabi ekibimiz sizlere bir telefon uzaklıkta. Sigortanız mı atıyor? Endişelenmeyin bahçeşehir elektrikçisi olan elektrikciabi ekibi bu sorunu kolaylıkla sizler için çözer. Biz çözüm odaklı çalışırız. Ve sonuç odaklı. Elektrik geniş yelpazeli bir meslek grubudur. İçerisinde birbirine benzer bir çok barındırır. Bahçeşehir elektrikçisi olan bizlerinde amacı bu dalları bir araya getirip sizleri geri çevirmemek ve en iyi hizmeti sunmaktır. Elektriktciabi ekibi içerisinde pek çok farklı dalları olan profesyonel ustalar yer almaktadır… işte amacımız tam da bu. Müşterimiz elektrikle ilgili bir sorundan bahsettiğinde “biz o işi yapmıyoruz” gibi bir terim veya cümle kullanmak yoktur bizde. Elektriğe dair ne tür bir hizmet varsa hepsini ayağınıza getiriyoruz…

Biz sabit çalışmıyoruz, her müşterimize bunu anlatıyoruz. Çünkü sabit bir yerde çalışmak hem bizler için hem de müşterilerimiz için vakit kaybı oluşturuyor. İstanbul’un bir çok bölgesinde mobil ustalarımız mevcut. Son olarak sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetlerden bazılarını listeledik.
ihtiyaçlarınızı veya ne tür hizmetler alabileceğinizi oradan görebilirsiniz.
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Elektrik Arızası
Diafon Sistemleri
Elektrik Tesisatı
Yangın Sistemleri
Uydu Sistemleri
Kamera Kurulumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir