Bahçelievler elektrikçi

Bahçelievler elektrikçi olarak hizmetlerimiz İstanbul’un bir çok bölgesine ulaşmaktadır. Bahçelievler elektrikçi dendiği zaman akla ilk gelen isim elektrikciabi ekibidir.

Çünkü bizler aynı zamanda Bahçelievler yayla elektrikçi, Bahçelievler siyavuşpaşa elektrikçi veya Bahçelievler soğanlı elektrikçi olarak da hizmet etmekteyiz.

Ve ayrıca Bahçelievler yenibosna elektrikçi, Bahçelievler kocasinan elektrikçi, Bahçelievler haznedar elektrikçi ve son olarak Bahçelievler çamlık caddesi elektrikçi olarak da hizmet vermekteyiz. İlçemizde hemen hemen her semte elektrik hizmeti götürdük. Nöbetçi elektrikçi olarak, acil elektrikçi olarak veya 7/24 elektrikçi olarak. Genelde de elektrik arızaları konusun da müşterilerimizden çok ciddi talepler oluştu.

Bizde bu taleplere yetişebilmek adına, farklı semtler de oturan müşterilerimize kendi semtlerinin adı ile hitap edecekleri isimler verdik firmamıza. Buda, insanların bizi daha kolay ulaşması için bir kolaylık sağladı.

Her şeyden önce bizim insanlara sağladığımız kolaylık, sabit bir elektrikçi olmayışımız, yani insanlar istediği her vakitte bizlere ulaşabiliyor. 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Bu da insanları memnun ediyor, tabii aynı zaman da bizleri de.

Bahçelievler elektrikçi ve diğer semtler

Bizler bugünlere kolay gelmedik. İstanbul gibi metropol olan bir şehirde tüm bölgelere hitap etmek ve hizmet götürmek büyük emek istiyor maalesef… Tabii bizler de bu emeğimizin karşılığını müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde alıyoruz.

Bahçelievler siyavuşpaşa elektrikçi olmak ve insanlara hizmet götürmekte ayrı bir maharettir. Neticede semtimizin insanlarına elektrik mesleği konusunda geri çevirmeksizin hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetleri almanın pek çok yolu var ama elektrikciabi’den almakta ayrıcalıklı bir yoldur…

Bizim elektrik piyasasında tanınan bir isim olmamız insanlara güven veriyor.

Avize mi taktırmak istiyorsunuz? Hemen arayın Bahçelievler haznedar elektrikçi ekibimiz sizlere bir telefon uzaklıkta. Sigortanız mı atıyor? Endişelenmeyin Bahçelievlerde kocasinan elektrikçi olan ekibimiz bu sorunu kolaylıkla sizler için çözer. Biz çözüm odaklı çalışırız. Ve sonuç odaklı. Elektrik geniş yelpazeli bir meslek grubudur. İçerisinde birbirine benzer bir çok alt meslek barındırır.

biz elektrikciabi olarak bu mesleklerin hepsini bir araya topladık ve insanlara hizmet olarak sunduk. Yani şöyle düşünebilirsiniz. Bir markete giriyorsunuz ve evinizin ihtiyacı olan her şeyi oradan alabiliyorsunuz.

Bizde böyleyiz. Elektriğe dair ne varsa müşterilerimize hizmet olarak ulaştırıyoruz. Amacamız her zaman müşterilerimizin beğenisi takdirini kazanmak. Zaten bizim piyasamız da malesef en büyük eksiklik insanlara verilen hizmetler arasında müşteri odaklı olmamak ve müşteri memnuniyetini arka planda tutmak var. elektrikciabi bu tabuları yıkmak için piyaya girmiş ve gerçekten de gereken ilgiyi gördüğümüzü veya müşterilerimizden gereken güzel tepkileri aldığımızı düşünüyorum.

Bahçelievler çamlık caddesi elektrikçi olan bizlerinde amacı bu dalları bir araya getirip sizleri geri çevirmemek ve en iyi hizmeti sunmaktır. Elektriktciabi ekibi içerisinde pek çok farklı dalları olan profesyonel ustalar yer almaktadır… işte amacımız tam da bu. Müşterimiz elektrikle ilgili bir sorundan bahsettiğinde “biz o işi yapmıyoruz” gibi bir terim veya cümle kullanmak yoktur bizde. Elektriğe dair ne tür bir hizmet varsa hepsini ayağınıza getiriyoruz…

Sonuç!

Biz sabit çalışmıyoruz, her müşterimize bunu anlatıyoruz. Çünkü sabit bir yerde çalışmak hem bizler için hem de müşterilerimiz için vakit kaybı oluşturuyor. İstanbul’un bir çok bölgesinde mobil ustalarımız mevcut. Son olarak sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetlerden bazılarını listeledik.
ihtiyaçlarınızı veya ne tür hizmetler alabileceğinizi oradan görebilirsiniz.
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Bahçelievler elektrikçi, kamera sistemleri montajı
Kamera Kurulumu
Bahçelievler elektrikçi diafon sistemleri montajı
Diafon Sistemleri
Uydu Sistemleri
Elektrik Arızası
Elektrik Tesisatı
Yangın Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir