Bağcılar elektrikçi

Bağcılar elektrikçi, bağcılar meydan elektrikçi

Bağcılar elektrikçi olarak elektrik tesisat yenileme, bakım onarım, uydu sistemleri kamera sistemleri yangın sistemleri gibi elektrik mesleğine dair hizmetler vermekteyiz. Amacımız basit bir elektrikçi konumu gibi görünüp, sıradan bir elektrikçi hizmeti değil. Bağcılar elektrikçisi her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur, çünkü biz biliyoruz ki memnun edilen her müşterinin tekrar bize geri dönüşü olacaktır.

O sebeple müşterilerimizi, elimizden geldiği kadar verdiğimiz hizmetlerde memnun etme çabası içerisine giriyoruz. elektrikciabi olarak bizler, ilçemizin her semtine elektrikçi hizmeti veriyoruz. Özellikle elektrik arızaları konusun da 7/24 elektrikçi olarak hizmet vermekteyiz.

Bağcılar elektrikçi ve diğer semtler

Aynı zamanda Bağcılar güneşli elektrikçi, Bağcılar Göztepe elektrikçi, Bağcılar kirazlı elektrikçi ve Bağcılar meydan elektrikçi olarak hizmet vermekteyiz.

elektrikciabi’nin, güneşli mahallesinde neden Bağcılar güneşli elektrikçi olarak hizmet verdiğini merak ediyorsanız? Firmamız daha önce bağcılar güneşli elektrikçi olarak semtimizde birden fazla elektrik arıza servisi hizmeti ve bir çok müşterimizin avize montaj hizmetlerini gerçekleştirdi.

Ayrıca, bizler Bağcılar Göztepe elektrikçi olarak da, Göztepe mahallesinin hemen hemen her yerinde onlarca müşteriye hizmet ulaştırdık. Bizim diğer elektrikçi firmalarından farkımız, 7/24 elektrikçi hizmeti veriyor olmamızdan kaynaklanıyor. Örneğin, daha önce Bağcılar kirazlı elektrikçi ve Bağcılar meydan elektrikçi olarak, gece geç saatler de bazı elektrik arızası oluşan müşterilerimize hizmet götürdük.

Nasıl çalışıyoruz… hangi hizmetleri veriyoruz

Bizler sabit çalışan bir firma değiliz. Bağcılar tabya elektrikçi olarak hizmet veren ekibimiz de mevcut veya Bağcılar parseller elektrikçi olarak da. Ekibimizi kalabalık tutmamızdaki sebep, bizim farklarımızdan bir tanesini daha ortaya koyuyor aslında. Biz ekip olarak çalışıyoruz. Bir çok personelimiz mevcut. Hepsinin yukarıda bahsettiğim gibi semt semt hizmet verdiği alanları var. Bu da bize daha çok müşteri potansiyeli sağlıyor aslında. Amacımız, müşterilerimizin elektrik hizmeti alırken kusursuz bir hizmet alması, ayrıca şunu da belirtmek istiyorum, bizler elektrikciabi ekibi olarak, profesyonel hizmet sunmak için böyle bir platform kurduk.

Profesyonellikten kastettiğimiz şey ise, sadece ustalarımızın profesyonel olması değil tabii ki… Aynı zaman da kullandığımız bütün el aletleri, arıza bulma, test cihazlarımız vs. yani kısacası, eskiden 1 1,5 saat gibi süren bir arızayı, şuan da minimum 30 maksimum 40 dk içinde çözüyoruz. Bu da hem müşterilerimizin zaman kazancı hemde bizlerin zaman kazancı olarak geri dönüyor.

İşte bizim müşterilerimize karşı diğer firmalardan farkımızın en önde olanı da budur. Her şey profesyonel olmalı, çünkü teknoloji artık o kadar gelişti ki, elektrik insan hayatında olmazsa olmaz bir hâl aldı. Bizde bu bizim piyasamızda bu tip eksiklikler olduğunu görünce bu tür bir hizmet vermeye karar verdik.

Elektrik mesleğinin dalları ve geniş yelpazesi…

Elektrik çok kapsamlı bir meslek. Yani farklı dalları olan geniş bir yelpazeye sahip bir meslek. Bunu çok iyi bildiğimiz için bu işi ekip halinde yapmaya karar verdik.

Örneğin; kuvvetli akım ustalarımız farklıdır, zayıf akım işleri yapan ustalarımız farklı. Sistemimizi bu şekilde ayarlamak da bize zaman kazancı sağlıyor aslında. Bu şekilde daha iyi plan ve proğram yapabiliyoruz.

Bizim mesleğimizin olmazsa olmazlarından bir tanesi de planlı ve proğramlı çalışmadır. Plansız bir çalışma hatalı sonuç vermeye mahkumdur. Bunu her yerde söylüyorum. Elbette sadece bizim mesleğimiz de değil her işte, ancak bizim mesleğimiz daha çok dikkat gerektiren bir meslek olduğu için neyin nasıl olması gerektiği işe başlamadan planlanmalı. Bundan beklentimiz ise hem kendi can güvenliğimizi hem de siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini sağlamak, hata seviyesini minimize etmek.

Son olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerin garanti sürelerinden bahsedip yazıyı sonlandıracağım. Bizler yaptığımız her iş için 2 yıl garanti vermekteyiz. Hangi iş olursa olsun. Ayrıca bizden satın almış olduğunuz ürünler de eğer ürünün üretici firma garantisi yoksa elektrikciabi olarak bunu da biz üstleniyor, ve her sattığımız ürüne 6 ay birebir değişim garantisi veriyoruz.

elektrikciabi olarak, verdiğimiz hizmet kategorilerimizi, ne tür hizmetler verdiğimizi öğrenmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

elektrikciabi.comEvinizin Mimarı!
atakoyelektrikci.elektrikciabi.comYenilikçi & Profesyonel Hizmet!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir