Ataşehir elektrikçi

Ataşehir elektrikçisi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ataşehir’de bulunan bir uzman elektrikçi mi arıyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Ataşehir‘de hali hazırda hizmet verdiğimiz bir çok müşterimiz mevcuttur. Bizim için gün, zaman, saat gibi bir sıkıntı yoktur. Ne zaman isterseniz hizmetinizdeyiz! Biz sabit personel çalıştırmıyoruz. Ekiplerimiz sizlere daha hızlı bir çözüm sunmak için mobil hizmet vermektedir. Yani bir elektrik arızanız durumunda size bir telefon uzaklıktayız. Ataşehir’de bazı müşterilerimize, bizi nasıl bulduklarını sorduğumuzda kimi, ataşehir elektrikçi diye arattırdım, kimi ferhatpaşa elektrikçi, kimi yakın elektrikçi, kimi açık elektrikçi gibi aramalarla karşılarına bizim çıktığımızı söylediler. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz, elektrik arızaları, uydu sistemleri, kamera sistemleri, elektrik tesisatları, diafon sistemleri zil sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi hizmetlerdir ancak bunlarla sınırlı değildir. Ekip olmanın en büyük avantajı sınırsız hizmet verebilmektir. İşte tam da bizim ekibimiz bunu başarmayı amaçlayarak bu yola çıkmıştır. Sizlerin de bildiği veya tahmin ettiği üzere elektrik geniş bir meslektir. İçerisinde de ayrı ayrı meslekler barındırır. Bizde bu mesleklerin hepsini biraraya sizlere sınırsız hizmetler sunmak için getirdik ve memnunuz.

Ataşehir elektrikçisi sizlere ne vaadediyor?

Memnuniyetimizin önceliği ise yine siz değerli müşterilerimizi memnun ettiğimiz içindir. Çünkü gelişen teknoloji ile insanlar hızlı yaşıyor. Aynı zamanda da hızlı hizmet almayı seviyor. Elektrik gibi geniş bir mesleği ayrı ayrı firmalarla uğraşıp yorulmak yerine tek bir firma hizmetinden faydalanmak doğrusu herkes için kolaylık sağlıyor. Ataşehir elektrikçisi olan ekibimizde bunu başarmış durumda ve sizlere hizmet için bir telefon uzağınızda! Eğer sizlerde Ataşehir‘de ikamet ediyorsanız ve bizi Google’da en yakın elektrikçi diye arama yaparsanız hiç şüphesiz biz çıkarız. Veya elektrik hizmeti almak istiyorum diye aradığınızda! Biz sizlere hizmet için varız. Ve her geçen gün çalışmalarımız katlanıyor… eğer mobil cihazınız üzerinden sitemize girdiyseniz hizmet almanızı dahi pratik hale getirdik. Anasayfa’da bulunan iletişime geç butonuna tıkladığınızda direk arayabilirsiniz.

Sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetlerden bazılarını listeledik. Elbette hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Sadece bilgi ve fikir edinme amaçlı olarak…
elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant (borulama ve kasalama)
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Ataşehir Kamera Kurulumu
Ataşehir Diafon Sistemleri
Ataşehir Uydu Sistemleri
Ataşehir Elektrik Tesisatı
Ataşehir Elektrik Arızası
Ataşehir Yangın Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir