Ataköy elektrikçi

Ataköy elektrikçi olan firmamız sizlere daha fazla hizmet verebilmek için çalışmalarını genişletmeye devam ediyor… Bizler hem Ataköy elektrikçi olarak hemde Ataköy atrium elektrikçi hizmet veriyoruz. Bizleri internet üzerinden bulmak istediğiniz de veya bulduğunuz da mutlaka bu isimler adı altında aramış ve bulmuşsunuzdur.

Elektrikciabi ekibi arıza servis konusunda oldukça hassastır. Kimsenin elektriksiz kalmasını istemediğimiz için sizlere hızlı bir hizmet sunuyoruz… Bu hızlı hizmetin içinde başka neler var diye mi düşünüyorsunuz? Kalite var, uygun fiyat var herşeyden önemlisi güven var. Güven her işin başında gelir ve her iş güvenle başlar. Bizde Ataköy elektrikçi olarak siz değerli müşterilerimize işten önce güven vermeyi amaçlıyoruz…

Bununla birlikte bizler Ataköy atrium elektrikçi, Ataköy 4.kısım elektrikçi ve Ataköy 5.kısım elektrikçi olarak da hizmet veriyoruz.

Daha önce Ataköy atrium elektrikçi olarak bu semtimiz de bir çok elektrik arızası sevisine gitmiş bir elektrikçi olarak, müşterilerimizi elimizden geldiğince memnun etme gayreti gösterdik. Ve umuyoruz ki müşterilerimiz gerçekten bizden memnun kaldılar. Bunu söylememde ki sebep ise, müşterilerimizden tekrar geri dönüşler alıyoruz sürekli. Farklı talepler isteyenler, başkalarına önerenler vs. gibi.

Ataköy elektrikçi ve diğer hizmet verilen semtler

Ataköy 5.kısım elektrikçi olarak da daha önce 2 bloklu bir sitenin diafon sistemini yeniledik. Aynı zaman da hemen yakınlarında ki başka bir bina da ise merkezi uydu sistemi kurduk. Bunları anlatmamın sebebi elektrik hizmeti almak isteyen insanlar genel de aldıkları hizmetten pek memnun olmazlar ve 2. Bir şans deneyerek başkasını tercih etmek isterler. Biz ise müşterilerimizin gözün de her zaman saygılı bir hizmet veren profili çizme taraftarı olduk ve başardık da.

Ataköy’de ikamet eden müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden biri de dekorasyon işleri. Aydınlatma dekorasyonu, dekor avizeler, led ve spot gibi. Teknoloji sürekli gelişiyor elbette bizlerde sürekli olarak takip ediyoruz. Çünkü bizim amaçlarımızdan biri sizlere hızlı hizmet bunun imkanlarını oluşturmakta teknolojiye adapte olmak ve kullanmaktan geçiyor.

 Gün geçtikçe yeni aletler çıkıyor ve bizde bu tip aletleri sizlere hızlı hizmet vermek amacıyla kullanıyoruz. Veya mesleğimiz içerisinde ki envarterler sürekli değişiyor güncelleniyor veya yeni yeni ürünler icad oluyor. Bu da bizi ister istemez teknolojiyle haşır neşir olmaya itiyor… Son olarak sizler için aşağıda verdiğimiz hizmetleden bazılarını listeledik. Umarız işinizi kolaylaştırır…


elektrikciabi.com Ekibi – Evinizin Mimarı!
atakoyelektrikci.elektrikciabi.com – Yenilikçi & Profesyonel Hizmet!

VERİLEN HİZMETLER

KAMERA KURULUMU

İp kameralar
Ahd kameralar

DİAFON SİSTEMLERİ

Zil sistemleri
Bas konuş diafonlar
Görüntülü diafonlar

UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulumu
Çanak ayarı
Tv kablosu çekimi
Yayın ayarı
Çanak ayarı
Tv montajı

ELEKTRİK TESİSATI

Kablolama
Desant
Anahtar priz montajı
Sigorta kutusu montajı
Sayaç panosu kurulumu
Sayaç takma
Kaçak akım arızaları
Sigorta arızaları
Anahtar priz arızaları
Tava (kablo kanalı) montajı
Plastik kablo kanalı montajı
Aydınlatma montajı
Avize montajı
Şerit led montajı
Led spot montajı
Bant armatür montajı

ZAYIF AKIM TESİSATI

Data internet hattı kablo çekimi
İnternet arızaları
Yangın sistemleri
Şifreli kapı girişleri

İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz…

Ataköy elektrikçi, 7/24 acil elektrik hizmeti sunar.
elektrik bakım onarım
Anahtar priz arızası
Uydu sistemleri
Kesintisiz elektrik hizmeti
Diafon Sistemleri
Ataköy elektrikçi, kamera sistemleri montajı
Kamera Kurulumu

“Ataköy elektrikçi” için 2 yanıt

  1. elektrikciabi ekibine yardımları için teşekkür ederim. gecenin bir vakti gelip arızamı çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir